Колесо робить 360 обертів за 3 хв. Визначте частоту та період обертання колеса​


Ответы на вопрос

Отвечает Хлыщенкова Настя.

t=3*60=180(секунд)

частота=360/180=2Гц

період=180/360=0.5 секунд