лондонське колесо робить два повних оберти за 1 годину. радіус колеса становить 67 метрів. визначте

період і частоту обертання колеса та швидкість його обертання.

Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Полина.

Ответ:

Період обертання (T) колеса можна обчислити за допомогою формули:

T = 1 / f,

де f - частота обертання колеса. Ви вже знаєте, що колесо робить 2 повних оберти за 1 годину. Отже, частоту обертання можна обчислити так:

f = (2 оберти) / (1 година) = 2 оберти/годину.

Тепер, щоб знайти період обертання, подамо цю частоту у формулу:

T = 1 / (2 оберти/годину) = 0.5 години.

Тепер, щоб знайти швидкість обертання (v) колеса, використовуйте формулу для обчислення шляху, пройденого на окружності за певний час:

v = (2 * π * r) / T,

де r - радіус колеса (67 метрів), а T - період обертання (0.5 години). Підставте ці значення:

v = (2 * 3.14 * 67 м) / 0.5 години = 267.6 м/год.

Отже, період обертання колеса становить 0.5 години, частота обертання - 2 оберти/годину, а швидкість обертання - 267.6 м/год.