В однорідному магнітному полі, індукція якого дорівнює 2 Тл і напрямлена під кутом 30° до

вертикалі, угору рухається прямий провідник масою 2 кг, через який протікає струм 4 А. Визначте його довжину. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Петраченков Илья.

Ответ:

BILsina-mg=mVo/t,

L=m(Vo/t+g)Blsina,

L=26.6/4=6.65m

Объяснение:

може бути не правильно:)