В однорідному магнітному полі, індукція якого = 2Тл і напрямлена під кутом 30° до вертикалі,

вертикально в гору рухається прямий провідник масою 2кг, по якому тече струм 4А. Через 3с після початку руху провідник має швидкість 10м/с. Визначте довжину провідника.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Дарья.
Запишем динамическое уравнение сил: BILsina-mg=mVo/t; L=m(Vo/t+g)/BIsina; L=26.6/4=6.65 м