Задачу решите аналитически и графически. 2. В первые 7,2 км пути тело двигалось со скоростью 20

м/с, затем в течение 0,1 часа со скоростью 36 км/ч. Определите среднюю скорость. пожалуйста решите срочно надо ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кривич Алексей.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі ми спочатку знайдемо загальну відстань та загальний час, а потім визначимо середню швидкість як відношення загальної відстані до загального часу.

1. Для першого етапу руху:

- Відстань: 7,2 км

- Швидкість: 20 м/с

- Час = Відстань / Швидкість = 7200 м / 20 м/с = 360 секунд

2. Для другого етапу руху:

- Час: 0,1 год (або 360 секунд)

- Швидкість: 36 км/год

- Перетворимо швидкість до метри на секунду: 36 км/год = 10 м/с (1 км = 1000 м, 1 година = 3600 секунд)

Загальний час руху:

360 секунд (перший етап) + 360 секунд (другий етап) = 720 секунд

Загальна відстань:

7,2 км

Тепер знайдемо середню швидкість:

Середня швидкість = Загальна відстань / Загальний час

Середня швидкість = 7200 м / 720 с = 10 м/с

Отже, середня швидкість руху дорівнює 10 м/с.