5. Пішохід за перші 5 хв пройшов 450 м. Який час він витратить, щоб пройти 4 км з такою самою

швидкістю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Відповідь:

Дано:

t1=5 хв = 300 с

S1=450 м

S2=4 км = 4 000 м

__________

t2 - ?

V = S1 / t1 = 450/300 = 1,5 м/с

t2= S2/ V = 4000/1,5 = 2 666 c = 44хв