Решите плз физика 10 класс Першу половину шляху автомобіль проїхав зі швидкістю 120 км/год, другу

половину зі швидкістю 40 км/год. Визначте середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Загулицын Иван.

Ответ:

Vc=2*120*40/120+40=9600/160=60км/год

удачи