Тіло обємом 0,15м³ має масу 0,75кг .визначити густину тіла​


Ответы на вопрос

Отвечает Кучкова Дарина.

Ответ:

5 кг/м³

Объяснение:

V=0.15 м³    m=0.75 кг     po=?

===

m=po*V

po=m/V=0.75/0.15=5 кг/м³

===================