Обчисліть відносну молекулярну масу металу хімічна формула якого CH4​


Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Дарья.

Ответ:

Mr(CH₄)=16

Объяснение:

Mr(CH₄)=Ar(C)+4×Ar(H)=12+4×1=12+4=16