Чому дорівнює коефіцієнт жорсткості пружини динамометра якщо під дією сили 10 Hпружина

видовжилась на 4 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Самайданов Егор.

Ответ:

F=kl^2/2

k=2F/l^2=2*10/0.04^2=12500Н/м