20 балів! Обчисліть суму нескінченної геометричної прогресії якщо b1=12 q=0,5


Ответы на вопрос

Отвечает Ананьева Яна.

Формула суми нескінченої геометричної прогресії :

\displaystyle S = \frac{b_1}{1-q}

підставимо відомі дані у формулу

\displaystyle S = \frac{12}{1-0,5}=\frac{12}{0,5} =24

Відповідь: Сума нескінченої геометричної прогресії буде рівна 24