З якою силою взаємодіятимуть дві свинцеві кулі масою 1 т кожна якщо відстань між їх центрами 10 м?


Ответы на вопрос

Отвечает Дячук Настя.

Ответ:

F=G m1m2/r2 = 6.67*10⁻¹¹ Н м2/кг2* 1000кг*1000кг /10²=6,67*10⁻³ н

Объяснение: