з якою силою взаємодіють дві свинцеві кулі діаметром 0,6 м, якщо відстань між їх центрами 6,67 м?

густина свинцю: 11350 кг/м³. ДУЖЕ ПОТРІБНА ВІДПОВІДЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Лескова Анна.

Объяснение:

объем шара: 4/3piR³ = 4/3pi(0.6/2)³ = 0,113 м³

находим массу шара: m = ρV = 11350 кг/м³ × 0,113 м³ = 1282,55 кг

F = G(mm'/r²) = G(2×1282,55 кг)/6,67² = ~~3,848 Н