Довге плече важеля 64 см коротке 40 см сила яка діє на довге плече 4Н на коротке 6,4Н.Чи перебуває

важіль у рівновазі?пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Берникова Соня.

Ответ:

важіль у рівновазі якщо

плече 64 см  є плечем сили 4 Н

а 40 см - 6,4 H

Объяснение:

F1L1=64*4=256 H см

F2L2=40*6.4=256 H см