З якою швидкістю став рухатися стрілець, що стояв на гладенькому льоду, після горизонтального

пострілу з гвинтівки ? Маса стрільця з гвинтовкою 70кг, маса кулі 10г а її початкова швидкість 700м/с ПРОШУУУУ СКОРЕЙ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Ольга.

Ответ:

m1*v1=m2*v2

v1=m2*v2 / m1

v1=0,01*700 / 70=0,1 м / c.

Объяснение: