З якою швидкістю має рухатися десятиклас- ник масою 60 кг, щоб модуль його імпульсу дорівнював

модулю імпульсу кулі, випущеної із великокаліберної снайперської гвинтівки AWP? Маса кулі — 16 г, швидкість її руху — 900 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Парамонов Роман.

P-Імпульс

M-Маса десятикласника

m-маса кулі

U-швидкість десятикласника

v-швидкість кулі

P=M*U

P=m*v

60*U=0.016*900

U=0.016*900/60=0.24 м/с