100 Балов СПАМ = БАН Приймаючи довжину однієї лижі рівною за 1,5 м і ширину – 10 см, Визначте

тиск, що чинить хлопчик масою 42 кг на сніг. g=10 м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Сарсенбай Мирас.

Дано:

m = 42 кг,

S = 2*1,5м*10см=2*1,5м*0,1м=0,3м²

___________

p - ?

Решение:

p = F/S,

F = P,

P = g·m,

_____________

P = 9,8 Н * 42 кг ≈ 411,6(Н),

p = 411,6Н / 0,3м² = 1372 (Па)

_____________

Ответ: p = 1372 Па