піднімаючи вантаж на висоті 4 м мотор підйомника виконав роботу що дорівнювала 3200дж. Якою є вага

вантажу? На скільки змінилася його потенціальна енергія​ (очень срочно пожалуста )

Ответы на вопрос

Отвечает Дідушок Даша.

Ответ:

800 Н, 3200 Дж

Объяснение:

Р = А/h

P = 3200/4 = 800 Н

dE = A