Знайти загальний опір ділянки кола, що складається з трьох паралельно ввімкнених резисторів 7 Ом,

3 Ом і 14 Ом. Яка сила струму протікає в кожному резисторі, якщо у нерозгалудженій частині кола вона становить 2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Худов Данил.

Ответ:

I₁+I₂+I₃=I=2 A

I₁*R₁=I₂*R₂=I₃*R₃

I₂=I₁*R₁/R₂=I₁*7/3

I₃=I₁*R₁/R₃=I₁*1/2

I=I₁(1 + 7/3 + 1/2)=I₁(6+14+3)/6 =I₁*23/6

I₁=6*2/23=12/23 = 0.52173 A

I₂=12/23 * 7/3=1.2173 A

I₃=12/23*2=0.26086 A