резистори опорами 2 і 4 ом з'єднані послідовно. якою є напруга на ділянці кола з двох резисторів

якщо напруга на першому резисторі дорівнює 1,6в. Напишіть задачу!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Мария.

Ответ:

Объяснение:

R1=2 Ом    R2=4 Ом    U1=1.6 B   U=?  U2=?

===

I1=I2=U1/R1=1.6/2=0.8 A

U2=I2*R2=0.8*4=3.2 B

U=U1+U2=1.6+3.2=4.8 B

=======================