Людина масою 100 кг стоїть на лижах, які мають довжину 1,6 м.Якою є ширина кожної лижі, якщо тиск

на сніг дорівнює 5 кПа?Срооооочно

Ответы на вопрос

Отвечает Хованский Юрий.

Ответ:

по формулі P=F/S

F=mg

S=a*b

Тоді F=100*10=1000(H)

S=2*(1,6*0,1)=0,32(м2)(множим на 2 бо дві лижі)

P=1000/0,32=3125(Па)=3,125кПа