Об'єм зануреного у воду бруска який плаває дорівнює 10смкубічних . Яка архімедова сила діє на

брусок?

Ответы на вопрос

Отвечает Кучинская Есения.

Ответ:

Объяснение:

V = 10 cм^3 = 1*10^-5 м^3

g= 10 м/с^2

p = 1000 кг/м^3  плотность воды

Fa = ?

Fa = p*g*V = 1000 * 10 * 1*10^-5 = 0.1 Ньютон