За який час на висоту 8 м може підняти насос 2 т води якщо його потужність дорівнює 5 кВ Пж ПЖ ПЖ

ПЖ!!!!!???

Ответы на вопрос

Отвечает Еронин Даниил.

Ответ:

t=32c

Объяснение:

Дано:

h=8M

N=5000Bт

m=2000кг

t-?

Розв'язання:

A=N*t

A=m*g*h

t=A/N=m*g*h/N

t=2000*10*8/5000=32c