Три однакові металеві кульки, мають заряди -2g, -3g, +7g. Визначте заряд кожної з кульок після

того, як їх з'єднали , а потім повернули в попереднє положення.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Елизавета.

Объяснение:

q'= (q1+q2+q3)/3 = -2g+(-3g)+7g= 1g

Відповідь: 1g

Отвечает Чуферидзе Алёна.

Ответ:

Закон збереження заряду:

3q=-2g-3g+7g=2g

q=2g/3

заряд усіх кульок рівний 2g/3