Будь ласкааа!!! три однакові металеві кульки мають заряди 2q, -5 + 3q визначте заряд кожної з

кульок після того як їх з'єднали а потім повернули в попереднє положення​

Ответы на вопрос

Отвечает Цар Надія.

Объяснение:

q= (q1+q2+q3) /3 = 2q+ (-5q) +3q = 0q

После разъединения шарики не будут иметь зарядов