на скільки змінилася потенціальна енергія тіла масою 5 кг, під час падіння з висоти 5м до висоти 1м

над поверхнею Землі

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Вероника.

Ответ:

в 5 разів

або на 196

Объяснение:

Еп=mgh

Eп1=5кг*5м*9,81м/с²=245

Еп2=5кг*1м*9,81м/с²=49,05

245/49,05=5

а тобто якщо на скільки то 245-49,05=196