Знайдіть імпульс легкового автомобіля масою 1т, що рухається зі швидкістю 90км/годплиииз​


Ответы на вопрос

Отвечает Загаєвська Олена.

Ответ:

імпульс дорівнює добуток маси тіла на його швидкість тому відаовідь буде такою 1т =1000кг ; 90км/год =25 м/с .p (імпульс )=1000×25=25000 кг×м/с

Объяснение: