На яку висоту можна було підняти гирю масою 1кг за рахунок енергії, яку видає склянка окрупу масою

250г при охолодженні до 20°С? срочно нужно будласка 15 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рибальченко Антон.

Ответ:

Q=4200*0,25(100-20)=84000 Дж

H=A/mg

H=84000/1*10=8400 м=8,4 км

Объяснение: