На яку висоту можна підняти людину масою 80 кг. за рахунок енергії, що виділяється при згорянні 100

грам сахару? При згорянні 1 грам цукру виділяється приблизно 17,2 кДж енергії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачёв Витя.

Ответ:

Объяснение:

дано q=17.2 кДж/г

mc=1 г

m=80 кг

Н- ?

1) E=Q=q*mc=17.2 кДж=17200 Дж

2) E=mgH

h=E/mg=17200/800=172/8=21,5 м

Ответ h=21,5 м