З яким прискоренням рухається тіло масою 0,1 кг під дією сили 0,5H


Ответы на вопрос

Отвечает Умникова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

a = F / m

a = 0,5 / 0,1 = 5 м/с²