За день велосипедистки проїхали 64 км. Дві години вони їхали зі швидкістю 12 км/год , а решту - зі

швидкістю 10 км/год . Скільки часу велосипедисти були в дорозі?

Ответы на вопрос

Отвечает Драгнилова Яна.
2*12= 24
(64-24)/10= 4

2+4=6 годин