Автомобіль має масу 1500 кг. Він розганяється по горизонтальній дорозі з місця до швидкості 90 км /

год і потребує відстані 300 м. Наскільки велика продуктивність автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Заика Ваня.

Ответ:

375 * 10^3 (Вт)

Объяснение:

m = 1500 кг

v = 90 км/ч = 25 м/с

s = 300 м

N = ?

N = A / t; A = F * s * cos(0) = f * s = m * g * s; t = s/v

N = m*g*s / s / v = 1500 * 10 * 300 / 300 / 25 = 375 * 10^3 (Вт)