На який глибини у річці перебуваэ водолаз якщо гидростатичний тиск на ций глибини становить 50 кпа

пожалуйста помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Дідушок Даша.

Ответ:

5 м

Объяснение:

p=50000 Па    po=1000 кг/м³   h=?

===

p=po*g*h

h=p/(po*g)=50000/(1000*10)=5 м

========================