5. У ліве коліно сполучених посудин налито воду, у праве – гас .Висота стовпа гасу 40 см.

Розрахуйте, на скільки рівень води в лівомуколіні нижчий від верхнього рівня гасу. Густина гасу 800 кг/м. ПЛИЗ​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслов Кирилл.

Ответ:

На 8 см, или на 0,08 м

Объяснение:

1) Pв = Pк

Pк = pgh = 800 * 10 * 0,4 = 3.200 Па

Pк = pgh = 1.000 * 10 * h = 3.200 Па

h = 3.200 : (1.000 * 10) = 0,32 м - 32 см

2) 40 - 32 = 8 см