Визначити внутрішню енергію одноатомного ідеального газу що займає об'єм 60м³ при тиску 100 кПА​


Ответы на вопрос

Отвечает Репников Андрей.

Ответ:

9 МДж

Объяснение:

V=60 м³    p=10^5 Па    U=?

===

U=(3/2)*p*V=3*10^5*60/2=9*10^6 Дж

=========================