Під дією сили 18 Н тіло рухається прискоренням 3 м/с2 . Обчисліть масу тіло​


Ответы на вопрос

Отвечает Бекетов Тимофей.

Ответ:

F = 6 кг

Объяснение:

За другим законом Ньютона:

F = ma. m = F/a = 18 H / 3 м/с2 = 6 кг