під дією певної сили масою 450 кг рухається з прискоренням 0.8 м/с². визначити масу тіла, яке під

дією тієї самої сили рухається з прискоренням 0,25 м/c²

Ответы на вопрос

Отвечает Лушников Иван.

Ответ:

Объяснение:

1)

Найдем действующую силу:

F = m₁·a₁ = 450·0,8 = 360 Н

2)

Масса тела, которое движется под действием той же самой силы:

m₂ = F / a₂

m₂ = 360 / 0,25 = 1 440 кг