Допоможіть срочно треба!!! У посудину маса якої 0,8 кг налили 4 л. води визначити найменшу силу

яку потрібно прикласти щоб підняти посудину?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Юлия.

Объяснение:

F=m*g

m=m1+m2=0.8+0.004=0.804 кг

F=m*g=0.804*10=8.04 Н