Хлопчик масаж 40 кг стоїть у нерухомому ліфті яка вога хлопця


Ответы на вопрос

Отвечает Неизвестных Мария.

Маса і вага - різні речі. Вага = маса * прискорення вільного падіння ( P=m*g )

Далі все залежить від того, як ви запісуєте g. Десь його приймають за 10, десь за 9.81

P=40*10=400Н

чи

P=40*9.81=392.4Н