ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! Задача 1. Дівчинка масою 50 кг стоїть у

нерухомому ліфті. Якою є сила тяжіння та вага дівчинки? Якими будуть ці сили, якщо ліфт буде рухатись зі сталою швидкістю? Задача 2. Люстра підвішена до стелі. Її вага дорівнює 60 Н. Яку масу має люстра? До чого прикладена вага, зобразіть іі на кресленні.

Ответы на вопрос

Отвечает Бытов Дмитрий.

СДЕЛАЙ МОЙ ОТВЕТ ЛУЧШИМ ПОЖАЛУЙСТА

1 задача

У стані спокою, коли ліфт не рухається, на дівчинку діє сила тяжіння, яка дорівнює її вазі. Вага дівчинки визначається як сила тяжіння і дорівнює:

W = m * g

де m - маса дівчинки, g - прискорення вільного падіння, що дорівнює приблизно 9,81 м/с^2 на поверхні Землі.

Отже, вага дівчинки в стані спокою дорівнює:

W = 50 кг * 9.81 м/с^2 ≈ 490.5 Н

Якщо ліфт рухається зі сталою швидкістю, то дівчинка разом з ліфтом буде перебувати у стані рівноваги, тобто на неї буде діяти сила опору підлоги ліфта, яка дорівнює силі тяжіння. Згідно з другим законом Ньютона, сума сил, що діють на тіло, що перебуває у стані рівноваги, мусить дорівнювати нулю. Отже, у цьому випадку на дівчинку діятимуть дві рівні сили: сила тяжіння та сила опору підлоги ліфта, яка також дорівнює вазі дівчинки.

Таким чином, якщо ліфт рухається зі сталою швидкістю, то на дівчинку діятимуть дві рівні сили:

Сила тяжіння: 490.5 Н

Сила опору підлоги ліфта: 490.5 Н

Обидві ці сили будуть напрямлені вертикально вниз.

2 задача

Маса люстри може бути визначена за допомогою формули:

m = W / g

де W - вага люстри, g - прискорення вільного падіння, що дорівнює приблизно 9,81 м/с^2 на поверхні Землі.

Отже, маса люстри дорівнює:

m = 60 Н / 9.81 м/с^2 ≈ 6.12 кг

Вага люстри прикладена до точки підвіски, до якої прикріплений кріпильний елемент, що з'єднує люстру зі стелею. Цю точку можна зобразити на кресленні як точку підвіски, до якої прикладена вага.

Отвечает Спартак Кира.

Ответ:

перша задача додай 50+50=100

Объяснение:

ти додаэш вес подэмности лифта

и узнпэш какая грузо подйомнимьть