Люди натискуэ на лопату силою 600 Н. Який тиск чинить лопата на грунт, яскщо ширина її леза 20 см,

а товщина рiзального краю 0,5 мм? Для чого лопати застроюют? Хлопчик масою 45 кг стоїть на лижах. Довжина кожної лижi 1,5 м, ширина 10 см. Який тиск чинить хлопчик на снiг? Порiвняйте його з тиском, який чинить хлопчик, що стоїть без лиж

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Захар.

Ответ:

6 Мпа , 1.5 Кпа

Объяснение:

Дано:

F = 600 Н

Ширина = 20 см = 0.2 м

Толщина = 0.5 мм = 0.05 см = 0.0005 м

Найти:

P - ?

Решение:

S = Ширина * толщина  ; p = F/S;

S = 0.2 м * 0.0005 м = 0.0001 м²

р =  = 6 000 000 Па = 6 МПа

Затачивают для того чтобы меньше прикладывать сил на лопату .

2 Задача

Дано:   

m=45кг

Длина = 1,5м

Ширина = 10см = 0,1 м

Найти:

p - ?

Решение: 

p = f/s

s = Ширина * Длина

s = 1,5м *0,1м = 0,15м2

s = 0,15м2 * 2  (так как 2 лыжи) = 0.3м

f = mg = 45кг*10Н/кг = 450Н

p = 450Н/0,3м2=1500Па=1,5кПа

15кПа / 1,5кПа = 10 

Ответ: Давление мальчика на лыжах 1,5кПа, что в 10 раз меньше давления мальчика без лыж