Людина натискає на лопату силою 600Н. Визнач тиск лопати на ґрунт, якщо ширина її леза дорівнює

17 см, а товщина ріжучого краю — 0,5 мм. Прийняти g=9,8Н/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Есенгельдиева Жанерке.

Ответ:

Дано :

F=600H

a=17см=0,17м

b=0,5см=0,005см

Найди :р=

Решение :

S =ab = 0,17*0,005= 0,00085м

Р=600Н/0,00085м= 705882Па

Ответ 705882Па