7. (2 бали) Скільки атомів Стронцію міститься в радіоактивному репараті, якщо активність 0.005

Бк?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухамбетжан Ильяс.

Ответ:N=37,5*10¹²

Объяснение:

Дано:

A=0,005 Бк

λ=0,69

T_{\frac{1}{2} } =28,78года=31536000*28*86400*68≈5187,8*10¹²сек

N-?

Решение

A=λN

λ=\frac{0,69}{T_{1/2} }

N=\frac{A*T_{1/2} }{0,69}}

N=(0,005 Бк*5187,8*10¹²)/0,69=37,5*10¹²

Отвечает Візер Андрій.

Ответ:

Объяснение:

T_{1/2} = 28.8~years = 28.8*365*86400 = 908236800~s

A = \lambda N = \dfrac{\ln2}{T_{1/2}}N\Rightarrow N =  \dfrac{AT_{1/2}}{\ln2} = \dfrac{0.005*908\,236\,800}{\ln2} = 6\,551\,543.64