Кернеуі 120 В ,кедергісі 600 ом болатын реостатттан қандай тоқ жүріп өтеді ?


Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Марина.

Ответ:

0.2 A

Объяснение:

U=120 B    R=600 Ом   I=?

===

I=U/R=120/600=0.2 A

===================