Задача з фізики. 50 БАЛІВ!! Два заряди -4 нКл і 5 нКл розташовані на відстані 3 см один від

одного. Визначте силу притягання між ними.

Ответы на вопрос

Отвечает Саченко Артем.

Ответ:

Объяснение:

Дано:          CI            Розв`язання

q1= -4 нКл  -4*10^-8    F=k* |q1| * |q2| / r^2

q2= 5 нКЛ   5*10^-8    F= 9*10^9 * 4*10^-8*5*10^-8/ (3*10^-3)^2=    

r= 3 см          3*10^-3   = 9*10^9*2/9*10^9=2 H

k= 9*10^9                      F=2H

Зн:                                

F=?