з якою швидкістю летить куля якщо до мішені вона долітає у два рази швидше ніж долине звук

пострілу. швидкість поширення звуку 340м/с. прошу помочь написать дано, а не решение:>

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Тёма.

Ответ:

Объяснение:

V = 340м/с.

t2 = t/2

V2 = ?

S = V*t

S = V2*t2 = V2*t / 2

V*t = V2*t / 2

V2 = 2*V = 2*340 = 680 м/с