Стрілець почув звук від удару кулі об мішень через 5 с після пострілу. З якою середньою швидкістю

рухалася куля, якщо відстань до мішені 1км? (швидкість поширення звуку у повітрі 340м/с)​

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Анастасия.

Ответ: 485,4м/с

Объяснение:

Дано:

t=5c

S=1км=1000м

V1=340м/с

-------------------

V-?

Звук от удара пули в мишень проходил:

t1=S/V1=1000/340=2,94с

До мишени пуля летела:

t1=t-t1=5-2,94=2,06с

Значит скорость пули равна:

V=S/t2=1000/2,06=485,4м/с