Математичний маятник довжиною 1 м коливається з амплітудою 8 см. Визначте повну механічну енергію

коливань та швидкість матеріальної точки масою 100 г у момент проходження положення рівноваги.

Ответы на вопрос

Отвечает Шнейдер Дарья.

Ответ:

Объяснение:

ддано A=0,08 м

L=1м

E- ?

Vmax- ?

1) T=2π√L/g=6,28√1/9,8=2 с

2) w=2п/T=3,14 c^-1

3) Vmax=A*w=0,08*3,14=0,2512 м/с

4) Eкmax=E=mVм²/2=0,003Дж=3 мДж

============