Швидкість руху точок обода колеса яке рівномірно обертається 15м за 1с,частота обертання

6(1/с).Який діаметр колеса?

Ответы на вопрос

Отвечает Вадзишвили Леона.

Ответ:

≈0.8 м

Объяснение:

V=15 м/с      v=6 Гц    d=?

===

V=π*d*v

d=V/(π*v)=15/(3.14*6)≈0.796 м

========================