Срочно!! Чи можна бачити світловий сигнал, поданий водолазом на глибині 15 м під водою, якщо

спостерігач знаходиться на відстані 10 м від перпендикуляра, проведеного з місця знаходження водолаза до поверхні води?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фалина Арина.

Ответ:

Объяснение:

дано  h=15 м

X=10 м

n1=1,33

n2=1

1)   найдем предельный угол полного внутреннего отражения

sinαo=1/n1=1/1,33=0,75

αo=49°

tgβ=X/h=10/15=2/3=0,667=34

так как β<αo   то сигнал выйдет из воды

ответ    можна бачити світловий сигнал


Отвечает Дорош Алевтина.

Відповідь:Може,бо водолаз не дуже глибоко,і він побачить сигнал.

Пояснення: